Rád by som vám predstavil 3 lukratívne stavebné pozemky, vhodné na

– stavbu exkluzívneho rodinného domu

– menší developerský projekt

1.) Stavebný pozemok Bratislava nad Devínskou cestou. Pozemok v top lokalite v zástavbe rodinných víl s výhľadom na lesy okolo Dunaja. Na pozemku sú naprojektované dve exkluzívne rodinné vily. Projekt má právoplatné územné rozhodnutie a čaká na stavebné povolenie. Je možnosť prebrať ho a pokračovať vo výstavbe. Samozrejme je možné na pozemku postaviť čokoľvek iné. Pre viac informácií prosím kliknite na obrázok nižšie. 

2.) Stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite nad mestskou časťou Rača. Pozemok je dostatočne široký (23m) a je z neho panoramatický výhľad na mesto a zelené plochy v okolí. Súčasný majiteľ má pripravený projekt na stavbu dvojdomu so štyrmi bytovými jednotkami. Je možné pokračovať, prípadne postaviť si vlastné bývanie v top lokalite, alebo čokoľvek iné. Pre viac informácií prosím kliknite na obrázok nižšie. 

3.) Väčší stavebný pozemok v centre obce Miloslavov. Pozemok má tvar nepravidelného štvorca 32 x 32 metrov . Nachádza sa na ňom historický dom so zastavanou plochou 375m2. Je tu možnosť prestavbou pôvodnej nehnuteľnosti získať 750 m2 obytného priestoru. Prípadne pôvodnú nehnuteľnosť odstrániť a postaviť na jej mieste modernú bytovku. Pre viac informácií prosím kliknite na obrázok nižšie. 

Pozrite si tiež ponuky starších rodinných domov s väčšími pozemkami v Stupave a Marianke. Kliknite na obrázok nižšie.