Lukratívny pozemok na stavbu 2 domov nad Devínskou cestou

Výmera

Cena

Ponúkame na predaj zaujímavý stavebný pozemok v Karlovej Vsi nad Devínskou cestou s jedinečným výhľadom na Rakúsko, na zelené lesy v okolí Dunaja a jeho ramien.

+ výmera celkom 1676 m2
+ šírka 14 metrov
+ obdĺžnikový tvar, mierne svahovitý.
+ slnečný s južnou orientáciu.
+ vo vrchnej časti svahovitosť rastie, z tohto miesta je však najkrajší výhľad.

Je vhodný na stavbu rodinného domu, prípadne dvoch rodinných domov. Na okolitých pozemkoch je zástavba prevažne rodinných víl. Jedná sa o lukratívnu lokalitu.

+ bol využívaný ako záhrada.
+ je oplotený so vstupom cez uzamykateľnú bránu.
+ nachádza sa tu starší záhradný domček.
+ elektrina, plyn a vodovod na pozemku
+ kanalizácia v dosahu

Podľa UPI = malo podlažná zástavba obytného územia, číslo funkcie 102. Územie slúžiace pre bývanie v rodinných domoch a bytových domoch do 4 nadzemných podlaží. Celé znenie UPI môžem zaslať na požiadanie.

Majiteľ má v súčasnosti pripravenú projektovú dokumentáciu na výstavbu dvoch rodinných domov, ktorá bola predložená stavebnému úradu a bolo začaté konanie na udelenie stavebného povolenia. Táto dokumentácia a ďalšie doposiaľ podniknuté kroky môžu byť prenesené na nového majiteľa pozemku. Viac detailnejších informácií poskytneme na obhliadke.

Pozdáva sa vám táto prezentácia? Príďte si pozemok pozrieť naživo. Zavolajte mi, dohodnime si termín obhliadky. Volajte kedykoľvek, najlepšie práve teraz.

Som Milan Petrík, zastihnete ma na telefónnom čísle 0905 812082.

Fotografie

Lokalita